Polskie Zakłady Optyczne

Mikroskop biologiczny Biolar ® CBpl

biolarcbplmin

Nowe mikroskopy serii Biolar ® C wersja 2018 to zaawansowany rutynowe mikroskope do analiz we wszystkich zastosowaniach światła przechodzącego, starannie opracowane z uwzględnieniem wszystkich istotnych aspektów dla użytkowników. Poza tradycyjną pracą w jasnym polu, w ramach modelu Biolar C oferujemy sprzęt do pracy z: ciemnym polem, fluorescencją, polaryzacją, kontrastem, fazowym, metalografią.

Seria ta charakteryzuje się łatwością obsługi, tradycyjną solidnością i trwałością. Optyka posiada doskonałą rozdzielczość, zapewniając kontrastowe i ostre obrazy dzięki najnowszej technice IOS W-PLAN oraz układowi Optical Corrected Optics (IOS), zapewniającymi optymalny zestaw dla uzyskania wysokiego kontrastu i rozdzielczości oraz korekcji aberracji.

Posiadają pełny system oświetlenia w układzie Koehlera. Układ mechaniczny kondensora, z użyciem przesłony polowej, pozwala na regulacje położenia kondensora w pionie, z możliwością centrowania go względem osi optycznej mikroskopu. Pozwala to na równomierne oświetlenie pola widzenia, co stanowi dużą zaletę w porównaniu do innych mikroskopów tej klasy.

Głowica optyczna jest wyposażona standardowo w wyjście na kamerę cyfrową. Okulary mają doskonałe pole widzenia 22 mm. Oświetlenie mikroskopu diodowe, o mocy 3,6W, co odpowiada żarówce halogenowej 50W.

Opis produktu

Sprawdź Ofertę